KONST / Litografier / Grafiskt blad 13774015
nr 1377 4015
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Clay". Signerad, numrerad 31/100. Motivet: ca 38x28 cm, oramat löst blad
Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:49:58
7/2 22:00:15